Η Εταιρεία Γνωσιακών Συμπεριφοριστικών Σπουδών διοργανώνει Εργαστήριο διάρκειας 12 ωρών με θέμα "Τα δέκα σκαλοπάτια προς την καλύτερη συμπεριφορά: Παρουσίαση ενός προγράμματος εκπαίδευσης γονέων για την αντιμετώπιση προβλημάτων συμπεριφοράς παιδιών προσχολικής και πρώτης σχολικής ηλικίας".

Ημερομηνία διεξαγωγής: 16-17 Ιουνίου 2018, 10.00 – 16.00

Εισηγήτριες: Γιαννοπούλου, Ι., Κερασιώτη, Α. & Λαρδούτσου, Σ.

Κόστος συμμετοχής: 85 ευρώ. Στην τιμή περιλαμβάνεται και το Εγχειρίδιο για τους ειδικούς ψυχικής υγείας, με όλο το απαραίτητο υλικό για την εφαρμογή του προγράμματος.

Τόπος διεξαγωγής: Εταιρεία Γνωσιακών Συμπεριφοριστικών Σπουδών, Γλάδστωνος 10, πλατεία Κάνιγγος, 5ος όροφος.

Δηλώσεις συμμετοχής: Μέχρι την Τετάρτη 13 Ιουνίου στο 210 3840803 και info@cbt.edu.gr (καθημερινά 15.00 – 21.00).

Αναλυτική περιγραφή του Εργαστηρίου μπορείτε να βρείτε εδώ: https://cbt.edu.gr/erg/node/251